Vinil Baskı Nedir.

Vinil baskılar dış mekan reklam ve tanıtım ürünleri olarak oldukça tercih edilen bir reklam üründür. Meydanlarda, caddelerde, sokaklarda, duvarlarda, dükkan gibi işletmelerin önlerinde sıklıkla gördüğümüz pankart baskı da denilen branda vinil baskılar müşterilerin dikkatini çekmekte oldukça başarılıdır. orgnize.termofom.com'dan sipariş verebileceğiniz vinil baskı 260 gr. Çin Vinil, 400 gr. Çin Vinil veya 400 gr. Avrupa Vinil malzemeye basılmaktadır.


Termofom'un online ve müşteri odaklı hizmeti sayesinde oldukça uygun branda baskı fiyatları ile siparişinizi hem kolay hem de ekonomik bir şekilde verebilirsiniz. Branda baskı tasarımlarınızı whatsapp üzerinden bize ileterek uygun branda fiyatları ile anında siparişi tamamlayabilir ve sonrasında ücretsiz kargo fırsatı ile ürününüzü kapıda teslim alabilirsiniz.


Ürün Özellikleri:

- Asımları kolay olması için tercihinize göre brandanın 4 kenarına kuş gözü çakılabilir. 

- Bir kenarı 100 cm'den uzun olan brandalarda kuş gözü tercih ettiğiniz durumlarda brandanın kenarlarına her 1 metrede bir kuş gözü çakılmaktadır.

- Sağlamlaştırma amacıyla tercihinize göre brandanın kenarlarına dikiş atılabilir. 300x500 cm ve 400x600 cm brandalarda sağlamlaştırma amacıyla 4 kenarına her zaman kolon dikim yapılmaktadır.

- 400x600 cm olan brandalar kaynaklıdır.

- Dış mekan koşullarına daha dayanıklı olması için 400 gr. vinil brandaları tercih edebilirsiniz.

- Çin vinil ve Avrupa vinil malzeme olarak birbirinden farklıdır. Baskı kalitesi olarak çok farklı olmamakla birlikte, malzeme kalitesi farkından dolayı uzun süreli kullanımlar için Avrupa vinil tavsiye edilmektedir.

Branda Vinil Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

- Branda siparişlerinizden önce özellikle brandayı kullanacağınız yere göre ebat seçmeyi unutmayın. Doğru yerde doğru ebat kullanmak müşterinin dikkatini çekebilmek için oldukça önemlidir.

- Hava koşullarından etkilenebilecek bir mekan tercihiniz var ise branda baskıyı farklı hava koşullarında dayanıklı olabilecek gramaja ve dikiş özelliklerine göre seçin.