Sloganımızda defalarca tekrarladığımız gibi #Çalışmalıyız, çalışarak tüm zorlukların üstesinden gelinebileceğine inanan genç bir marka TERMOFOM.

Tüm ihtiyaçlarınız tek noktada dediğimiz gibi, bir firmanın ihtiyacı olan tüm baskılı ürünlerin yanında günümüzün gerektirdiği e-ticaret çözümleri ile 6 yıldır sektörde hizmet vermekteyiz.

1 Kasım 2014 tarihinde kurucumuz Yasin KAYA’nın milyonlara bedel sermayesi olan azmiyle başlayan bu serüven bugün 6. yılını doldururken Bursa Nilüfer Ticaret merkezinde 750 m2 kapalı alan, atölyesi, baskı birimleri, grafik tasarım, planlama, yönetim ve muhasebe birimleriyle tek çatı altında, 10 kişilik alanında uzman ekibiyle yenilikçi ticaretin öncü firmalarından biri olmaya aday hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

Türkiye'de reklam ve baskılı ürün ticaretinin, bakış açısına bir değişim gelmesi gerektiğine inanan geleneksel reklam yada piyasa ağzıyla tabelacı imajının değişmesi gerektiğine inanan TERMOFOM sektörün en büyük sorunlarından kişiye güven ve zaman problemini çözmek için yapılanmasını ısrarla bu yönde ilerletmektedir. Bu biraz zaman alsa da vazgeçmeyeceğimiz tek hedefimizdir.

Günlük 2000 M2 baskılı ürün kapasitesine sahip işletmemiz müşteri odaklı grafik anlayışı le üretimin her sürecinde iletişim ile sorunsuz ürün teslim yapabilme kabiliyetine ve becerisine sahiptir.